Sery góralskie

Sery białe niewędzone, Góralskie Korbacze, Wędzone sery

Szukasz naturalnych góralskich wyrobów? Proponujemy szeroki wybór serów z Podhala, które zachwycają swoim intensywnym smakiem. W Bacówce korzystamy z tradycyjnych metod dla produkcji serów góralskich, używając zarówno mleka owczego, jak i koziego, do produkcji naszych wyrobów. Takie specjały doskonale nadają się na kanapkę lub wiosennego grilla. Sprawdź ofertę oscypków prosto z bacówki!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Pełne smaku sery góralskie z Podhala

W tym miejscu znajdziesz szereg świeżych, pachnących wyrobów. Wśród nich znajduje się owczy ser z Podhala, który cieszy się popularnością ze względu na słony posmak. Warto również zwrócić uwagę na klasyczną kozią gałkę. Wariant ten charakteryzuje się delikatnym i słodkim aromatem. Do najczęściej wybieranych produktów możemy zaliczyć także wędzone korbacze. Są to cienkie nitki wytworzone z krowiego mleka. Porcja serowych paseczków stanowi pyszną oraz zdrową przekąskę. Oferujemy też oscypki produkowane według oryginalnych receptur. Już dzisiaj odkryj całą ofertę naszego sklepu internetowego!

Owcze sery z Podhala dostępne na wyciągnięcie ręki

Marzy Ci się świeży oscypek? Tutaj zamówisz sery z Podhala, które skradły serce niejednego miłośnika góralskiej kuchni. Oferujemy aromatyczne artykuły z koziego oraz owczego mleka, które dostarczamy klientom w hermetycznych opakowaniach. Tworzymy wyroby według oryginalnych przepisów, dzięki czemu zachwycają naturalnym, a zarazem wyrazistym smakiem. Duży wybór produktów sprawia, że każdy odbiorca może znaleźć coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy do zakupów!